Blank muchowy o akcji slow lub medium -jakiej firmy?

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Blank muchowy o akcji slow lub medium -jakiej firmy?

Postautor: Gabriel Kozdraś dodano: śr wrz 06, 2006 09:31

Witam!
Szukam blanku muchowego o długości 7' do 8', najlepiej 7'6" do linki #3 - 2 częściowy.
Czy któryś z Panów mógłby mi polecić coś miękkiego? Najlepiej coś o akcji zbliżonej do Winstona WT. Prawdę mówiąc trochę się boje dostępnych na naszym rynku amerykańskich blanków. Większość użytkowników pisze że są zdecydowanie szybsze od europejskich wędek i mocniejsze przy tej samej klasie linki.
Najlepiej byłoby zamówić blank Winstona i go uzbroić, ale moje ograniczenia finansowe pozwalają mi wydąć do 100$ na blank.
Bardzo proszę o jakieś rady i informacje na temat firm oferujące blanki o podobnych do podanych przeze mnie parametrach. Może ktoś wie, gdzie i za jakie pieniądze można nabyć np. blank Orvis’a Superfine, może ktoś miał do czynienia z blankami firmy SHELBYVILLE Mam też pytanie o różnice miedzy akcjami – medium i moderate. Bo nie bardzo jakoś je widzę.
Dziękuje za pomoc!
Pozdrawiam
Gabriel Kozdraś
 
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 04, 2006 08:48
Lokalizacja: Rzeszów

Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron