złamany blank

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

złamany blank

Postautor: Mirosław Jeruzalski dodano: pn cze 21, 2021 07:21

Witam serdecznie. Parę lat temu kupiłem u Pana blank MHX SJ783-2 6'6" 8-15#3/16-5/8 oz., SERIAL #SJ3A16607A z komponentami. Sam zmontowałem sobie spinning, niestety w trakcie ostatniej wyprawy, podczas holu suma złamała mi się szczytówka przy pierwszej przelotce (ok. 15cm od połączenia z dolną częścią). Podobno MHX daje dożywotnią gwarancję na blanki. Nie wiem w jaki sposób mógłbym uzyskać taką szczytówkę. Proszę Pana pomoc. Dodam, że jestem zarejestrowany w MHX. Pozdrawiam Mirek.
Mirosław Jeruzalski
 
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 28, 2012 14:04
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: złamany blank

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt cze 22, 2021 08:44

Dzień dobry,
MHX daje dożywotnią gwarancję na wady materiałowe blanku, natomiast gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. My nie sprowadzamy w tej chwili blanków MHX. Proszę skontaktować się z pracownią Fishingrod Sergiusz Kasprzyk. Na pewno pomoże.
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1538
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: złamany blank

Postautor: Mirosław Jeruzalski dodano: czw sie 12, 2021 09:17

Witam Panie Ireneuszu.
Dzięki za przekierowanie mnie do Pana Sergiusza Kasprzyka. Sprowadził mi szczytówkę do mojego złamanego blanku MHX SJ783-2. Mam problem z dokupieniem przelotki forecast LV20. Może ma Pan jeszcze jakieś zapasy tych przelotek?, lub zaproponuje mi Pan jakąś podobną z czarna ramką?.
Pozdrawiam Mirosław Jeruzalski.
Mirosław Jeruzalski
 
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 28, 2012 14:04
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: złamany blank

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn sie 16, 2021 10:20

Dzień dobry,
Niestety nie mam już przelotek tego typu.
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1538
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron