nowe CD?

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

nowe CD?

Postautor: pawel marczak dodano: sob wrz 09, 2006 19:18

Witam ponownie
Z braku czasu na wycieczke do pana pracowni, zaczołem szperać trohe w necie i znalazłem ciekawą rzecz, a mianowicie blank CD XLS 66MSI o numerze BLTRHS 2120 MH , szukałem na stronach producenta ale nic nie znalazłem, czy jest możliwe zakupienie tego blanku. :lol: :?:
pawel marczak
 

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn wrz 11, 2006 16:01

Witam,
Jest to blank z nowej serii zrobionej dla Dmitri Sabalina. Będzie ta seria dostępna w FC na wiosnę 2007.
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: pawel marczak dodano: pn wrz 11, 2006 18:19

Dziekuje
Byc moze bede w najbliższym czasie w Kaliningradzie, w związku z tym mam pytanie. Jaki byłby by koszt tego blanku w Polsce? Czy, gdybym nabył taki blank za granicą, to czy w polsce bedzie obowiązywała gwarancja, serwis "powypadkowy" :D itd. i
pawel marczak
 

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pn wrz 11, 2006 18:51

Witam,
Nie znam jeszcze cen. W Polsce gwarancją są objęte wyłącznie blanki i wędki sprzedawane w FC. W przypadku uszkodzenia wędki pomagamy w załatwieniu formalności.
Pozdrawiam,
Ireneusz Matuszewski
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron