Potrzebne nowe wędki

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Stanisław Mas dodano: pn lip 31, 2017 17:46

Panie Irku,
Proszę nie wysyłać wędek! Przyjadę z kolegą w piątek i odbierzemy osobiście. Przed zamówieniem kijów sandaczowych chcemy coś obejrzeć. Czy ma Pan w tej chwili wybór blanków pod sandacza?
Pozdrawiam,
Stasiek
Stanisław Mas
 
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 19, 2017 17:35

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt sie 01, 2017 09:16

Witam,
Dobrze, w piątek jestem cały dzień. Dobrych blanków pod budowę wędki sandaczowej mamy w tej chwili około 50 modeli. Dodatkowo będzie jeszcze kilka modeli nowych, których nie ma na naszej stronie. Na pewno dobierzemy odpowiednie blanki.
Do zobaczenia,
Ireneusz
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Stanisław Mas dodano: śr sie 09, 2017 16:16

Irku,
Dziękuję za piękne okonióweczki i ciepłe przyjęcie. Wędki są przełowione i mogę powiedzieć że trafione w punkt. Przepraszamy, że tak długo siedzieliśmy w pracowni, ale to dla nas było spektakularne wydarzenie. Nigdy nie widziałem takiej ilości blanków w jednym miejscu. Prawdę mówiąc nie wiem do tej pory jakie blanki wybrać na sandaczówki. Z Andrzejem jest prosta sprawa, bo chce ten komplet z Revelation. On lubi Batsona. Ja skłaniam sie do Lumisa. Rozwalił mnie ten do 18 gram robiony dla Ciebie pod zlecenie. Ten może być jako lekki sandacz, ale jaki model wybrać pod cięższe łowienie tak w przedziale 15-30 gram. Nie wierzę do tej pory że przy takim ugięciu ten blank sie nie złamał.
Pozdrawiam,
Stasiek
Stanisław Mas
 
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 19, 2017 17:35

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw sie 10, 2017 09:58

Było mi bardzo miło spotkać się z Wami. Dla Andrzeja zaczynam robić ten komplet REVS. Blankiem mocniejszym w komplecie do FC NFC66 REV4 może być NFC MB665-1 HM lub IM. Oglądałeś ten blank z IM.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw sie 17, 2017 10:19

Dla Andrzeja wędki są prawie gotowe, nie wiem co dalej robić dla Ciebie. Jaka decyzja?
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Stanisław Mas dodano: czw sie 17, 2017 17:03

Przepraszam, ale jeszcze nie zadecydowałem. Tego FC 66 REV4 zrób jak ustaliliśmy. Natomiast mocniejszy w komplet dla niego może być REVS68MXF i IMMS68MXF? Tak mam w zapiskach. Czy te nowe Delty już są? Jak będziemy odbierać kije Andrzeja i ten REV4 dla mnie to podejmę decyzję co dalej. Masz gotowe te Batsony co podałem wyżej? Zrobiona wędka wygląda inaczej jak sam blank.
Stanisław Mas
 
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 19, 2017 17:35

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pt sie 18, 2017 14:37

Już zacząłem robić REV4. Tak, podane Batsony będą kompatybilne z REV4. REVS68MXF jest, IMMS68MXF jest w trakcie montażu. Delty są na cle. Pod koniec przyszłego tygodnia wędki będą do odbioru.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: pt wrz 01, 2017 09:21

Wędki są do odbioru, Delty są już w pracowni. Zapraszam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Stanisław Mas dodano: pt wrz 01, 2017 17:19

Dziękuję za informację. Będziemy jutro około 11-stej.
Stanisław Mas
 
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 19, 2017 17:35

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Stanisław Mas dodano: śr wrz 06, 2017 14:41

Irku, dziękuję za kolejne spotkanie i wspaniałe wedki. Spotkaliśmy się we czterech, i na podstawie tych wedek które zrobiłeś podjeliśmy decyzje. Proszę zrób jeszcze:
1. IMMS68MXF na uchwycie Alps tym zwykłym, rękojeść dzielona, korek, Alconite szczytowa sic.
2. MB693 Delta na uchwycie Alps tym najlepszym chyba MVT?, rękojeść dzielona korek, KR sic.
3. FW602 Delta na uchwycie zwykłym 16 czarnym, rękojeść dzielona kaktus, torzite.
4. MB664 Delta na uchwycie Alps tym najlepszym, rękojeść dzielona, korek, KR sic.
To na razie na tyle. Tak jak ustaliliśmy wędki mają być gotowe na koniec miesiąca. Proszę o potwierdzenie czy wszystko jest jasne.
Stanisław Mas
 
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 19, 2017 17:35

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: czw wrz 07, 2017 09:28

Dziękuję za następne zamówienie. Wszystko jest jasne, każda wędka będzie miała omotki w innym kolorze. Będą gotowe na 28-29 września. Pozdrawiam.
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Stanisław Mas dodano: pn paź 02, 2017 17:16

Irku, odebraliśmy wędki w sobotę jak ciebie nie było. Delty wyszły wspaniale. Pogodę zapowiadają brzydką, ale jak sie uda to w następną sobotę będę chciał przerzucać je nad wodą. Dziękujemy za wędki jeszcze raz. Na razie mamy to co było potrzebne. Jak coś będzie jeszcze potrzebne to się odezwę.
Stanisław Mas
 
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 19, 2017 17:35

Re: Potrzebne nowe wędki

Postautor: Ireneusz Matuszewski dodano: wt paź 03, 2017 10:19

Nie ma problemu. Jak coś będzie potrzebne zapraszam serdecznie. Pozdrawiam, Ireneusz
Ireneusz Matuszewski
Site Admin
 
Posty: 1537
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron