Ekonomiczny rezonans do koguta

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Ekonomiczny rezonans do koguta

Postautor: Bartosz Horbanowicz dodano: pt lis 04, 2011 13:15

Witam Panie Ireneuszu...

Chciałbym prosić o wycenę wykonania kija do kogutów o ciężarze do 35g. Wędka ma być kijem do kogutów do połowu z łodzi na śląskich zaporówkach (Kozłowa Góra głebokość 2-4m, Przeczyce głębokość 1,5-12m). Chciałbym aby kij posiadał tubę rezonansową, bardzo podoba mi się rękojeść rezonansowa Alugraph DPS na Państwa stronie
Obrazek
lub wersja z czerwienią - rękojeść rezonansowa Graphiter DPS
Obrazek
która będzie pasować kolorystycznie do mojego kołowrotka.
Chciałbym aby wędka była wykonana w wersji najtańszej, tzn rękojeść z pianką Black Eva, przelotki Forecast, na jakimś tanim odpowiednim jednoczęściowym blanku z pokrowcem. W przypadku kija jednoczęściowego czy jest możliwość kupna u Państwa tuby do niej.

Zależy mi na jak najtańszym szybkim kiju do kogutów z rezonansem.

Alternatywa może być dłuższy kijek do typowego połowu sandacza z opadu z łodzi, ale bez rezonansu - kijek dwuczęściowy z pokrowcem (łatwiej w transporcie) do główek max 20g i 4 calowe kopyto oraz mniejsze koguty do 15-20g.

Kołowrotek do obu wędek to SPRO RedArc 10400 z plecionką Power Pro 10-20lb, który waży 310g.

mam blisko 2m wzrostu, ważę 100kg - być może zaproponuje Pan inne rozwiązanie długości kija według Pana doświadczeń...

Wędkę prawdopodobnie chciałbym zamówić na początku 2012 roku, tak aby na wiosnę łowić.
Z uwagi iż mieszkam na śląsku, w grę wchodzi tylko wysyłka.

Pozdrawiam
Bartosz H.
Bartosz Horbanowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pt lis 04, 2011 12:25
Lokalizacja: Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza

Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron