Sprzedam BATSON Forecast RX6 2,75 #4 3pc wykonany w FC

Forum "Fishing Center" jest przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników ręcznie montowanych, najwyższej światowej klasy wędzisk. Służy do dyskusji, porównań, wymiany doświadczeń i informacji na temat użytkowania, zastosowania, montażu, wyboru i zakupu "klasowych" wędzisk.
Zapraszam do uczestnictwa zarówno posiadaczy tych wędzisk, jak i wędkarzy, którzy chcą je zakupić i użytkować. Jeżeli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o blankach, konstrukcjach, komponentach, sposobach i technice montażu, zastosowaniu i najwyższych walorach użytkowych tych wędzisk - to forum jest właśnie dla Ciebie!
Zachęcam do dyskusji.

Moderator: Ireneusz Matuszewski

Sprzedam BATSON Forecast RX6 2,75 #4 3pc wykonany w FC

Postautor: Artur Pajowski dodano: sob lip 29, 2006 12:25

Sprzedam wędke muchową BATSON Forecast RX6 9' #4 3pc. wykonaną w lutym 2006r w pracowni Fishing Center. Wędka zbrojona w przelotki hardchrome snake, korek kl A uchwyt z drzewa orzechowego, waga 90g.
Kij jest na gwarancji do 09 luty 2008r. Wędka była dwa razy nad Sanem - jest jak nowa - stan idealny. Do wędki dodaję obszytą cordurą dzieloną w środku tubę wartosci 50zł.
Wędka idealna do połowu na nimfe i suchą, szczególnie przy połowie lipieni. Ma pośrednią akcję,(moderate-fast) przy holu lipieni pieknie pracuje co ułatwia szybki hol. Potwierdzone na łowisku specjalnym San Zwierzyń - Hoczewka. Sprzedaję bo kupiłem Hous of Hardyi dwie do #4 nie są mi potrzebne.

Cena za wędkę z tubą oraz dodatkowym pokrowcem 550 zł do negocjacji :)

Fotki mogę wysłac mailem.
W razie pytań proszę pisać pajowski@wp.pl lub tel. 508-131-168 po 17:00
Artur Pajowski
 
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 30, 2005 19:47
Lokalizacja: Rzeszów

Wróć do Wędkarstwo - Klasowe wędziska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron