Aktualności

Na tej stronie zamieszczamy aktualne wiadomości z życia firmy. Mamy tutaj informacje o nowościach sprzętowych, technicznych, technologicznych, promocjach itp.

Czwartek, 29 kwietnia 2016

Nowe blanki i uchwyty

Od 14 marca w ofercie pojawiły się nowe blanki FC NFC Special Edition oraz nowe uchwyty spinningowe Alps Rapid i Alps MVT. Zapraszamy do odwiedzenia uaktualnionych stron.

Czwartek, 3 lutego 2015

Nowości

Od dnia 3 marca 2015 w naszej ofercie pojawiły się blanki NFC projektowane i produkowane przez słynnego Gary Loomisa. Zapraszamy »

Czwartek, 21 stycznia 2015

Batson Enterprises zawiera umowę partnerską z North Fork Composites, firmą Gary Loomisa

Sequim, stan Waszyngton, dnia 19 grudnia 2014 r. (obowiązuje od 1 stycznia 2015 r.) –założona w Stanach Zjednoczonych firma grupy Gary Loomis - North Fork Composites, wytwarzająca blanki do wędzisk, oświadczyła dzisiaj, że zawarła umowę partnerską na wyłączność dla nieograniczonej strategicznej transakcji z Batson Enterprises. Nowe, innowacyjne partnerstwo podnosi na wyższy poziom siłę odpowiednio Batson Enterprises oraz North Fork Composites, dodając nowej wartości obu firmom.

Czwartek, 8 września 2014

Sprzedaż nowych blanków Composite Developments

Od dnia 05.09.2014 rozpoczynamy sprzedaż nowych blanków Composite Developments Nz, Ltd. “ORKA”. Zapraszamy.

Czwartek, 8 września 2014

Nowa oferta Batson Enterprises

Od 10.09.2014 mamy w sprzedaży nową ofertę Batson Enterprises. Na szczególną uwagę zasługują nowe serie Eternity i Immortal w produkcji których zastosowano najnowsze, światowe osiągnięcia technologiczne. Zapraszamy.

Czwartek, 16 lipca 2014

Nowości

Od 15 lipca mamy w ofercie nowe blanki CD Extrasense NANO. Dostępne są również niektóre z modeli Blue Rapid.

Czwartek, 28 maja 2014

Nowości

Od 20 maja 2014 wprowadzamy do oferty nowe uchwyty spinningowe Fuji TVSTS i TVSTK oraz adaptery.

Czwartek, 8 maja 2014

Fanpage naszej firmy na Facebooku

Zapraszamy do polubienia fanpage naszej firmy na Facebooku. Będziemy tam zamieszczać informacje dotyczące naszej oferty i publikować ciekawe informacje dla wszystkich wędkarzy. Okienko Facebooka jest z prawej strony ekranu.

Czwartek, 10 kwietnia 2014

Nowości w ofercie

Na naszej stronie pojawiły się nowe komponenty. Wprowadzamy do oferty przelotki Fuji Titanium SiC KR, Titanium Torzite KR, oraz uchwyt KSKSS z adapterami z korka i pianki EVA i uchwyty DNPS w rozmiarach 16 i 20. Zwiększona została oferta przelotek szczytowych. Dostępne są również nowe elementy na rękojeści EVA Hi-End. Doszły nowe pierścienie wykańczające o symbolu AWCCO i nowe końcówki aluminiowe Alpsa. Mamy również MRF System. To element dzięki któremu można w przeciągu 1-2 sekund przedłużyć dolny odcinek rękojeści. Zapraszamy do obejrzenia nowych pozycji.

Czwartek, 5 września 2013

Od września 2013 roku zaczynamy sprzedaż nowych blanków Batsona o nazwie “Revelation”

To znakomitej jakości blanki produkowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych opatentowanych technologii. Blanki te są doskonałym uzupełnieniem dotychczasowej oferty. Poniżej tłumaczenie tekstu z nowego katalogu Batson Enterprises.

Batson Enterprises nieustannie spogląda w przyszłość, aby pozostać w awangardzie pod względem surowców i wzornictwa. Mając to na uwadze, z przyjemnością wprowadzamy nową markę blanków RainShadow REVELATION TM wykonaną w technologii RX7 i charakteryzującą się wysoką gęstością SC(HDSC). Po intensywnych osiemnastu miesiącach badań, projektowania i testowania przez guru blanków grafitowych Mike’a Thorsona i jego zespół, ta seria została wykonana na najwyższym poziomie. Satynowo czarne blanki nie tylko wyglądają niezwykle, ale też dzięki zespołowi unikalnych cech ich wydajność potwierdza ich wyjątkowość.

Czwartek, 25 lipca 2012

Nowości w ofercie

W naszej ofercie pojawiły się nowe produkty: przelotki Fuji New Concept KL-H oraz nowe blanki MHX typu Surf. Dostępne są również nowe korki dekoracyjne Rubbercork oraz naklejki dekoracyjne na blanki. Zapraszamy.

Czwartek, 23 lutego 2012

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 125 odcinku programu “Z wędką nad wodę” omawiamy komponenty do montażu wędzisk.

Czwartek, 23 lutego 2012

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 124 odcinku programu “Z wędką nad wodę” omawiamy rodzaje blanków i sposoby zamawiania wędzisk w Fishing Center.

Czwartek, 9 stycznia 2012

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 119 odcinku programu wędkarskiego "Z wędką nad wodę" łowimy na ultra lighta.

Czwartek, 9 stycznia 2012

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 118 odcinku programu wędkarskiego "Z wędką nad wodę" Hubert opowiada jak konserwować wędki.

Czwartek, 9 stycznia 2012

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 114 odcinku programu wędkarskiego "Z wędką nad wodę" pomagamy ekipie obserwować zawody na Zalewie Zegrzyńskim.

Czwartek, 14 października 2011

Nowości w ofercie

W naszej ofercie pojawiły się nowe produkty: przelotki Fuji SiC Titanium, Uchwyty VSS i SKSS/SKTS, nowy lakier ProKote oraz kleje do rękojeści. Zapraszamy.

Czwartek, 14 października 2011

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 110 odcinku programu wędkarskiego "Z wędką nad wodę" prezentujemy wędki sandaczowe i rozmawiamy o konserwacji sprzętu.

Czwartek, 14 października 2011

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 109 odcinku programu wędkarskiego "Z wędką nad wodę" testujemy blanki MHX firmy Mud Hole.

Czwartek, 5 października 2011

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 108 odcinku programu wędkarskiego "Z wędką nad wodę" łowimy Sandacza na Jeziorze Turawskim.

Czwartek, 12 września 2011

Fishing Center w programie telewizyjnym

W 104 odcinku programu wędkarskiego "Z wędką nad wodę" można obejrzeć naszą pracownię.

Czwartek, 8 lipca 2011

Fishing Center dystrybutorem produktów Mud Hole

Miło nam poinformować, że firma Fishing Center zostala oficjalnym, międzynarodowym dystrybutorem amerykańskiej firmy Mud Hole. Będziemy sprzedawać zarówno blanki MHX jak również komponenty do zbrojenia wędzisk.

Czwartek, 1 czerwca 2011

Rękojeści firmowe Fishing Center

Od początku czerwca mamy w ofercie nowe materiały na rękojeści korkowe. Pełna oferta znajduje się w zakładce Komponenty » Rękojeści firmowe FC, natomiast co z tych materiałów można zrobić napisaliśmy w dziale Artykuły.

Czwartek, 3 marca 2011

Pomoc dla młodych Rodbuilderów

jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

Fishing Center z portalem jerkbait.pl uruchomił program pomocy dla indywidualnych monterów wędzisk. Szczegóły na stronie http://www.jerkbait.pl/?p=920. Program ze strony Fishing Center prowadzi Hubert Matuszewski.

Czwartek, 19 sierpnia 2010

Nowy Dealer Fishing Center

Od 1 sierpnia 2010 ruszyła nowa pracownia montująca wędziska. Pracownię "SpinRod" prowadzi Ireneusz Walczyk i jest dealerem FC. Dysponuje naszym pełnym asortymentem. Dokładny adres i kontakt znajduje się w zakładce Dealerzy.

Czwartek, 5 lipca 2010

Nowe blanki 2010-2011

Od połowy czerwca w naszej ofercie pojawiły się nowe blanki Composite Developments o nazwie "Taiaha".

Mocne, grubościenne, zbudowane z różnych grafitów blanki przeznaczone są do połowu dużych ryb w trudnych warunkach. Od 1-go lipca (w FC od początku sierpnia) w ofercie Batson Enterprises Inc. pojawiły się nowe blanki. Jest to uzupełnienie znanej i cenionej serii blanków bassowych z RX8. Do oferty dochodzą jeszcze dwa blanki z serii Salmon&Steelhead RX8, nowa seria XP - Popping z RX8 oraz SP- Popping z RX6 i seria XSW/XCW-Walleye z RX8. Od sierpnia wprowadzamy również do oferty blanki muchowe Batsona z RX7 i RX6 w długościach 2,30m i 2,60m. Blanki te występują jako 2 i 4- częściowe.

Czwartek, 5 maja 2010

Nowy Dealer Fishing Center

Od 5 maja 2010 ruszyła nowa pracownia montująca wędziska. Pracownię "Pstrągman" prowadzi Wojtek Grochola i jest dealerem FC. Dysponuje naszym pełnym asortymentem. Dokładny adres i kontakt znajduje się w zakładce Dealerzy.

Czwartek, 4 maja 2010

Nowe przelotki firmy Fuji

Od początku maja 2010 rozpoczęliśmy sprzedaż nowych (III Generacji) przelotek firmy Fuji. Są to przelotki SiC i Alconite w ramkach "K". Symbole oraz rodzaje i typy podane są w zakładce Komponenty » Przelotki Fuji. Po testach nowych przelotek opracujemy i zamieścimy artykuł na naszej stronie.

Czwartek, 15 kwietnia 2010

Nowy Dealer Fishing Center

Od początku kwietnia 2010 rozpoczął działalność następny Dealer Fishing Center - Pracownia Wędkarska "MATUSIAK". To znakomicie wyposażona pracownia, a Piotr Matusiak to znakomity monter. Kontakt do pracowni znajduje się z zakładce Dealerzy.

Czwartek, 15 kwietnia 2010

Rękojeści rezonansowe z Poznania

Pod koniec marca 2010 poznańska pracownia "ART-ROD" po przeszkoleniu w Fishing Center, rozpoczęła montaż rękojeści rezonansowych. To następna pracownia w kraju która montuje te znakomite rękojeści. Polecamy.

Czwartek, 5 marca 2010

Zapraszamy na promocję!!!

Na XX-lecie Fishing Center, przez pierwsze 20 dni marca, 20% rabatu na blanki spinningowe Composite Developments.

Warunki promocji:

  1. Zakup blanku w cenie promocyjnej za gotówkę.
  2. Pozostawienie blanku w pracowni FC w celu budowy wędki.
  3. Montaż wędki na komponentach z oferty FC.
  4. Ilość blanków w promocji ograniczona jest aktualnym stanem magazynowym.

Promocja trwa w czasie godzin otwarcia Fishing Center od 01.03 do 20.03.2010 roku.

Zapraszamy!

Czwartek, 5 marca 2010

Nowa Strona Fishing Center

Od dnia 01.03.2010 w sieci ruszyła zmodyfikowana strona naszej firmy.

Modyfikacji uległa kolorystyka oraz menu. W dziale Aktualności będziemy zamieszczać wszelkie informacje dotyczące działalności Fishing Center. Znajdą się tu informacje o nowych produktach, promocjach, dealerach itp. W dziale Artykuły będziemy zamieszczać artykuły pisane przez użytkowników naszych wędzisk. Zapraszamy wszystkich do współredagowania tego działu. Dział Testy będzie sukcesywnie uzupełniany o testy naszych wędzisk. Testy będą przeprowadzane z udziałem znanych wędkarzy. W dziale Rękojeści rezonansowe można na podanym przykładzie zaprojektować i obliczyć samodzielnie cenę rękojeści rezonansowej. Nowością na stronie jest dział Wędziska montowane tradycyjnie. Podajemy tam ceny gotowych wędzisk w konkretnym wykonaniu. Jestem przekonany, że pomoże to w wyborze odpowiedniej wędki i rozwieje wątpliwości w temacie cen gotowych wędzisk w Fishing Center. Jak zawsze serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego Forum internetowego.

Fishing Center Team

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies (tak zwane ciasteczka). Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie, będą zapisywane w pamięci przeglądarki (w jej ustawieniach możesz zmienić preferencje dotyczące cookies). więcej »

Akceptuję, ukryj ten komunikat